Горячее: Мини отель в Киеве

Депозити у Києві. Послуги та продукт банку Universal

20.02.2021 23:25

Депозити у Києві. Послуги та продукт банку Universal

Банк Універсал – надійний і популярний серед жителів України. Працює на ринку більше 20 років. Сучасний український банк надає клієнтам послуги широкого спектру. Співробітники обслуговують юридичні та фізичні особи, допомагають відкрити депозити у Києві. Обслуговують український бізнес. Бездоганна репутація, високий професіоналізм команди банку Universal допомагає органічному зростанню. Завдання банку - підтримувати якісні відносини з клієнтами. Банк є членом Фонду гарантування вкладів. Має високий кредитний рейтинг.

Як відкрити депозит?

Депозити можна відкрити згідно до заяви фізичної особи, та за умови попереднього складання договору з банком. Зробити це можна у відділенні банку Універсал в місті Києві. Також це робиться дистанційно через спеціальні канали «чат-бот».

Особливості банку

Головна особливість Bank Universal – його доступність для кожного клієнта. Співробітники завжди знаходяться поруч для допомоги. Далі можна говорити про наступні фактори:

  • прозорість на всіх рівнях діяльності;
  • довіру, повагу до клієнтів;
  • командну роботу;
  • якість послуг;
  • ефективність;
  • соціальну відповідальність.

Банк Універсал прагне новацій, щоб покращити свою справу та вдосконалитися. Якщо клієнти довіряють банку, він досягає будь-якої вершини.  Тільки командна робота допоможе досягти успіху, та певних цілей. Мета банку – вдосконалюватися у всьому.

Додаткові депозитні продукти від банку

Кожний клієнт Bank Universal має можливість отримати додаткові пакетні послуги. Фізична особа, яка має строковий вклад від 150 тисяч гривень, може оформити VISA Platinum зовсім безкоштовно. Це вигідна пропозиція, бо перевага в тому, що можна вигідно оформити поліс медичного страхування для поїздок за кордон.

Якщо клієнт розраховується банківською карткою протягом 30 діб до закордонних поїздок, він має можливість отримати 50% знижки на поїздки с аеропорту Києва, або на безкоштовні упаковки в Борисполі. Власники карток можуть знімати депозитні кошти та заробітні плати без комісій з банкоматів України.

Кредити від Універсал банку

Сучасний Банк Universal відає кредити виключно для бізнесових проектів. Кредитна лінія видається під заставу депозиту юридичної або фізичної особи. Термін кредитування не повинен перевищувати один рік. Перевага кредитного продукту в тім, що юридична особа має право на використання коштів, покладених на депозит, без втрати відсотків та без розірвання договору.

2022 © "IT Монстры". Все права защищены. Карта сайта.