Горячее: Лучшие виды ставок на Чемпионате мира

Як купити вугілля на електронних торгах

07.12.2021 14:03

Як купити вугілля на електронних торгах

Вже багато років в Україні в якості джерела енергії використовується вугілля. Природні умови країни сприяють його видобутку. Це важливий національний запас, але сучасні тенденції розвитку екологічності відбиваються на зменшенні його вироблення, закритті вугільних підприємств. І все ж потреба в «чорному золоті» існує. Дізнайтеся, як купити вугілля на електронних торгах.

Купівля на біржі

Придбання вугілля за вигідну ціну – це завдання стоїть перед усіма підприємствами, у виробничому циклі яких використовується цей ресурс. Таке ж питання вирішується муніципальною владою, щоб забезпечити місто теплом в холодний сезон. На самостійний пошук постачальників йде чимало сил і часу.

Існує більш простий та зручний підхід, пропонований біржами. На цих торгових майданчиках підприємства виставляють пропозиції з продажу вугілля в електронному режимі. Ставши учасником біржових електронних торгів, можна придбати вугілля за цікавою ціною, не відходячи від комп'ютера.

Яскравий представник організації онлайн-продажів – Українська універсальна біржа (УУБ). Це надійна платформа, що працює в країні вже понад 20 років. Її діяльність ліцензована та заснована на акредитації в трьох міністерствах України: торгівлі, сільському господарстві та розвитку економіки.

УУБ пропонує три види електронних торгів:

  • самостійну торгівлю;
  • покупку та продаж за допомогою брокера;
  • участь в аукціонах системи держзакупівель Prozorro.

Для самостійної торгівлі необхідно володіти базовими навичками укладення біржових угод. Біржа піклується про своїх клієнтів і бажаючим надає можливість спробувати свої сили в імітованих торгах. Якщо власних знань недостатньо, можна вдатися до послуг посередника – брокера. За це потрібно платити відсотки в якості комісійних.

Система держзакупівель Prozorro дозволяє купити вугілля на електронних торгах легко та швидко. Її робота заснована на проведенні онлайн-аукціонів. Щоб стати учасником таких аукціонів, потрібно пройти реєстрацію на біржі. Вона передбачає проходження етапу акредитації. Для цього необхідно:

  • заповнити спеціальну форму (дати інформацію про організацію);
  • завантажити файли потрібних документів;
  • укласти договір на членство в УУБ.

Далі вибирається аукціон, подається заявка та оплачуються два внески – гарантійний і реєстраційний. Пропонується своя ціна на вугілля, якщо її ніхто не переб'є, аукціон виграний. Угода оформляється офіційно та здійснюються взаєморозрахунки. Учасником торгів можуть бути й фізичні особи.

Як здійснити купівлю

Якщо вас зацікавили електронні торги, ознайомтеся детально з системою роботи УУБ на офіційному сайті торгового майданчика. Виниклі питання ви зможете задати консультантам біржі. Можна оформити підписку на новини, яка буде приходити в месенджерах Telegram та Viber. Завдяки чат-ботам ви першими дізнаєтеся про нові аукціони в системі Prozorro. Переходьте на сайт біржі за посиланням https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/vzyaty-uchast-u-torgah/ , реєструйтеся та беріть участь в торгівлі онлайн.

2024 © "IT Монстры". Все права защищены. Карта сайта.