Горячее: Лучшие виды ставок на Чемпионате мира

Герметики як будівельна хімія для різних видів ремонтно-монтажних робіт

27.01.2023 22:36

У сучасному будівництві, у процесі ремонтних, оздоблювальних та реставраційних робіт використовується безліч видів спеціальної хімії. До них належать, зокрема, і герметики. У каталогах інтернет-магазинів будматеріалів вони представлені у широкому асортименті. Однак, якщо ви шукаєте дійсно якісні, надійні, добротні матеріали даного типу, рекомендуємо звернути увагу на асортимент компанії Околоремонта. Тут ви знайдете продукцію такого типу від провідних виробників за помірними цінами.

Клей-герметик для скла та дзеркал Mounter прозорий 280 мл

Як правильно вибрати та купити герметики з каталогу інтернет-магазину Околоремонта?

Сучасні герметики — це органічні полімери, які набули широкої популярності за останні чверть століття. Використовують їх у професійному будівництві, а також на побутовому рівні.

Критерії вибору герметиків

Насамперед замовити герметики можна для ізоляції водопровідних комунікацій, газопровідних систем, для пароізоляції на різних будівельних конструкціях, до яких відносяться фундаментні шви, стінові плити, елементи покрівлі, віконні рами та дверні коробки. Однак ефективність герметизації буде забезпечена лише в тому випадку, якщо цей варіант будівельної хімії вибрано правильно. До них відносяться:

 • стійкість до сонячного ультрафіолету;

 • гідрофобність, стійкість до деформації;

 • висока адгезія до різних матеріалів;

 • стійкість до механічних впливів;

 • оптимальна еластичність під час обробки;

 • застосування за різних температур;

 • легкість нанесення на різні поверхні;

 • тривалий термін ефективної експлуатації.

Герметик силіконовий санітарний Mounter білий 280 мл

Із чого складається герметик?

Спочатку, понад 30 років тому, герметик можна було придбати лише такого типу, як будівельний бутилкаучук. Цей матеріал не міг вулканізуватися. Через неможливість створення гумоподібного матеріалу, деформаційні шви в тих самих панельних будинках, де застосовувався бутилкаучук, просто розривалися. Лише згодом на ринку з'явилися високоякісні будівельні герметики. На сайті інтернет-магазину Околоремонта на них постійно є високий попит. Ці матеріали добре вулканізуються, створюючи еластичний герметичний шар. Основні види герметика складаються з полімерів поліуретанового, силіконового, акрилового тіоколового або полісульфідного типу. Від цього залежать властивості матеріалу. Відповідно вибирають герметики санітарні, без запаху, термостійкі, жаростійкі, а також клей-герметик. Їх можна використовувати для герметизації різних видів конструкції. За складом розрізняють герметики:

 • акрилові та силіконові;

 • силікатні чи каучукові;

 • бітумні та поліуретанові.

Щоб забезпечити надійний рівень ізоляції, варто звернути увагу на будівельні герметики з каталогу інтернет-магазину Околоремонта. Це будуть матеріали з відмінною адгезією, придатні для фарбування по їх застиглій поверхні. Вони протягом семи хвилин утворюють плівку, що ефективно запобігає корозії металу, стійка до впливу високих та низьких температур.

2024 © "IT Монстры". Все права защищены. Карта сайта.