Горячее: Тайны Виртуального Влияния: Как Накрутка раскрывает секреты популярности

Переваги проєкторів Epson

24.01.2023 20:47

Компанія Epson давно вважається лідером ринку мультимедійного обладнання, зокрема проекційного. Проєктори в асортименті бренду представлені різноманітними моделями, в діапазоні яскравості від 5000 до 25000 люмен. Серед такого розмаїтого вибору ви завжди зможете обрати проєктор для домашнього кінотеатру чи публічного простору.

Проектор інсталяційний лазерний 1920x1200 LCD 7000 Лм білий Epson EB-PU1007W

Головні відмінності проєкторів Epson

Високий рівень якості зображення, котре створюють проєктори, зумовлений довгими роками дослідженнями, котрі тривали довгі роки. Всі проєктори оснащуються фірмовими лампами E-TORL, котрі гарантують низьку вартість обслуговування та високу енергоефективність.

Основна перевага обладнання від компанії Epson - використання технології трьох матриць.Ця технологія забезпечує яскраве та деталізоване зображення. Також три матриці забезпечують природну передачу кольору та однаково високу яскравість в білих відтінках, кольорову яскравість зображення без ефекту райдуги.

В інсталяційних проєкторах підтримується функція безшовного з'єднання кількох проєкцій. Використання цієї функції значно спрощує процес налаштування пристрою.

Проєктори з трьома LCD-матрицями формують кольорове зображення, ефективно використовуючи світловий потік. В таких проєкторах параметри кольорової яскравості та цього параметру по білому співпадають, тому кольори виходять яскравими і насиченими.Також проєктори мають розширені можливості налаштування зображення, в тому числі цифрову корекцію геометрії зображення.

Зручність при налаштуванні, особливо в публічному просторі, забезпечують зум, горизонтальне зміщення об'єктива.

Популярні моделі проєкторів Epson

Epson EB-530 — проєктор з яскравістю 3200 люмен гарантує чудову якість зображення та безліч додаткових можливостей.Проєктор стане чудовим рішенням для класних кімнат чи невеличких кімнат для перемовин.Пристрій можна встановити на стіні, стелі, на близькій відстані від стіни, щоби звільнити більше робочого простору. Трьохматрична технологія гарантує високу якість зображення з натуральною передачею кольорів. Яскраве зображення в кімнаті ніяк не вплине на якість картинки, завдяки однаково високій яскравості білого та кольорового зображення.

ороткофокусний проектор 3LCD 1024 x 768 3200 Лм Epson EB-530

Висока контрастність гарантує чіткість усіх деталей картинки. Коротко фокусний об'єктив забезпечує чіткіше зображення та покращений фокус.

Термін експлуатації лампи становить до 10000 годин в економному режимі. Пристрій автоматично регулює світловий потік, залежно від типу контенту, тому знижує рівень використання електроенергії.

Вбудовані динаміки дозволяють відтворювати звук і без додаткових зовнішніх динаміків. Також тут передбачено вхід для мікрофона, котрий перетворює проєктор на систему голосного звязку. Також до проєктора можна під'єднати документ-камеру, котра дозволяє легко та зручно працювати з уривками текстів, зображеннями.

2024 © "IT Монстры". Все права защищены. Карта сайта.