Горячее: Лучшие виды ставок на Чемпионате мира

King Kong Cash повертається з механікою призових ліній Blueprint Gaming

19.09.2021 11:52

King Kong Cash повертається з механікою призових ліній Blueprint Gaming

Один з надзвичайно популярних персонажів Blueprint Gaming повернувся з додаванням нової механіки, яка вразить його легіони фанатів в King Kong Cash Prize Lines.

King Kong Cash - це новітня франшиза Blueprint, яка отримала статус Prize Lines і містить більше функцій, ніж будь-коли раніше. Ігровий процес пропонує шанс виграти одну з семи інтерактивних функцій, натхнених оригінальною версією, включаючи знаменитий бонус Big Money Bonus. Ця франшиза виповнена з персонажем, якого знають майже всі, тому скоріше переходьте на Пінап та поринайте у незабутню гру.

Кожна гра складається з п'яти обертань, в яких гравцеві пропонується заповнити сітку коронами для завершення призових ліній. Чим більше рядків вони завершать, тим більший потенційний приз вони можуть виграти. Будь-яка кількість позицій до 25 може бути присуджено за будь-яке обертання.

King Kong Cash

Після закінчення п'яти обертань гравець може вибрати завершення гри, скористатися своєю бонусною функцією (якщо він її отримав) або знову запустити обертання за додаткову плату, щоб спробувати завершити більше призових ліній.

Механіка призових ліній додала ще один вимір до великого портфоліо Blueprint і успішно розширила охоплення його контенту для гравців в співтоваристві онлайн-бінго.

Джо Первіс, директор по роботі з ключовими клієнтами та маркетингу в Великобританії в Blueprint Gaming, сказав: «Ми святкуємо повернення короля з фантастичним новим зовнішнім виглядом, завдяки функціям Prize Lines».

«Серія Kong продовжує залучати гравців до кожного виходу, і цей новий випуск гарантує, що шанувальники бінго також можуть приєднатися до вечірки та насолодитися цим останнім кросовером ігрових автоматів».

2024 © "IT Монстры". Все права защищены. Карта сайта.